XXVIII Niedziela Zwykła, rok B

14 października 2018

1. Dziś przeżywamy XVIII Dzień Papieski pod hasłem „Promieniowanie Ojcostwa”. Zbiórka ofiar do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” i przed kościołem można nabyć „Papieskie kremówki”.

2. Dzisiaj po Mszy św. o godz.: 1200 spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnymi.

3. Dzisiaj o godz.: 1700 spotkanie Apostolstwa Modlitwy Różańcowej. Różaniec w intencji Nauczyciel, Katechetów i Wychowawców.

4. Jutro w poniedziałek obchodzimy Święto rocznicy Poświęcenia kościoła Katedralnego.

5. We wtorek przypada 40 rocznica wyboru Kardynała Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową.

6. W środę zapraszamy na Wieczór Uwielbienia z Maryją, który poprowadzi Młodzież Akademicka zgromadzona przy naszej Parafii. Rozpoczęcie o godz.: 1930.

7. W czwartek Święto św. Łukasza Ewangelisty patrona Służby Zdrowia. Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe w intencji Służby Zdrowia.

8. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz.: 900 zapraszamy Młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania z klas VII, VIII Szkoły Podstawowej i III Gimnazjum.

Klasa III Gimnazjum będzie przygotowywała się przez 1 rok;

Klasa VIII Szkoły Podstawowej przez 2 lata;

Klasa VII Szkoły Podstawowej przez 3 lata.

9. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych:

W dni powszednie o godz.: 1730

W niedziele o godz.: 1800.

10. Przyjmujemy na modlitwę za Zmarłych – Wypominki: Roczne, Półroczne, Kwartalne i Oktawalne.

11. Z racji Dnia Edukacji Narodowej, wszystkim Nauczycielom, Katechetom, Wychowawcom i Pracownikom Szkoły składamy najserdeczniejsze życzenia obfitych łask, Bożego błogosławieństwa na każdy dzień oraz zadowolenia z pracy.

12. W tym tygodniu odbyły się pogrzeby naszych Parafian:

Ś.p. Zygmunta Zarębskiego

Ś.p. Ryszarda Arendta.

Wieczny odpoczynek, racz im dać Panie…