IV Niedziela Wielkanocna, rok B

22 kwietnia 2018 r.

- W najbliższy wtorek, podczas Mszy o godz. 18.00, ks. abp Władysław Ziółek udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży z naszej parafii.

- W ramach przygotowań do tego wydarzenia, jutro o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie z kandydatami do przyjęcia bierzmowania, ich świadkami i rodzicami. Uczestnictwo w tym spotkaniu jest bardzo ważne, ponieważ w naszej parafii praktykujemy rodzinną formę udziału w tym sakramencie. Polega ona między innymi na tym, że do księdza biskupa podchodzą razem kandydat do bierzmowania, jego rodzice i świadek sakramentu.

- W tym tygodniu odbędą się także spotkania z dziećmi przygotowującymi się do przyjęcia I Komunii Świętej i ich rodzicami. Spotkanie z grupą komunijną z 13 maja odbędzie się w poniedziałek o godz. 16.00, zaś z grupą z 20 maja, w środę o godz. 17.00

- We wtorek, po porannej Mszy świętej odbędzie się kolejne spotkanie formacyjne dla członków Apostolatu Maryjnego.

- Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, dostępnej w naszym sklepiku parafialnym. Oprócz Niedzieli i Gościa Niedzielnego, jest do nabycia także Mały Gość Niedzielny.

- Trwają prace IV Synodu Archidiecezji Łódzkiej. W Miniony czwartek, nasza parafialna grupa synodalna obradowała na temat: Bez wiary nie można podobać się Bogu. We wspólnej modlitwie polecajmy Bogu dzieło naszego synodu: ……………………..