XI Niedziela Zwykła, rok B

17 czerwca 2018 r.

- Składamy serdeczne podziękowanie grupie młodzieży, która pod kierunkiem ks. Dariusza, przygotowała i poprowadziła w minioną środę kolejne czuwanie modlitewne przed wystawionym Najświętszym Sakramentem.

- Gorąco dziękujemy za ofiary składane na prace remontowe w naszym kościele.

- W najbliższy piątek na godz. 8.00 zapraszamy dzieci, młodzież, nauczycieli wychowawców i katechetów na Mszę świętą na zakończenie roku szkolnego, aby wspólnie podziękować za Boże błogosławieństwo podczas mijającego roku nauki. Podczas tej Mszy będzie także okazja do spowiedzi świętej.

- Dzięki anonimowemu ofiarodawcy, w najbliższą sobotę ksiądz Dariusz wyjeżdża z ministrantami na tygodniowy obóz duszpasterski nad Jezioro Ślesińskie.

- Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, które odprawiane są w naszym kościele po Mszy wieczorowej odprawianej od poniedziałku do piątku o godz. 18.00, zaś w soboty, niedziele i święta po Mszy o godz. 18.30.

- W minionym tygodniu odbyły się pogrzeby naszych parafian: śp. Ewy Maciaszczyk i Krzysztofa Koralewskiego. Módlmy się dla nich o łaskę życia wiecznego: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

- Pomódlmy się także w intencji trwającego IV Synodu naszej archidiecezji.