Wydarzenia

Fragmenty Przedstawienia o 11 błogosławionych Siostrach Nazaretankach z okazji 75 rocznicy męczeńskiej śmierci Sióstr w Nowogródku. Przedstawienie odbyło się 05 pażdziernika w naszym kościele. Siostrze Lidii, ks. Robertowi dzieciom i młodzieży, składamy serdeczne podziękowanie.

Część I

Część II

Część III

Część IV

Festyn Rodzinny u św. Mateusza Ewangelisty :)

16 września 2018 roku (niedziela) odbył się kolejny Festyn Rodzinny przy naszej Parafii. Po Mszy św. o godz.: 12.oo przeszliśmy na podwórze parafialne, aby uczestniczyć w fantastycznej zabawie. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim sponsorom, dzięki którym świętowanie Patrona dzieci i młodzieży św. Stanisława Kostki mogło się odbyć oraz wolontariuszom. Niech Dobry Bóg Wam błogosławi za dobre serce.

Fotografie będą następnym razemwink

Misje Miłosierdzia

W dniu 3 grudni 2016r. rozpoczęliśmy w naszej parafii Misje Miłosierśdzia, są one przygotowaniem do obchodu 100 lecia naszej archidiecezji. Ten święty czas jest dla całej naszej parafii okazją do odnowienia naszej relacji z Miłosiernym Bogiem. Misje w naszej parafii głoszą Ojcowie: Kazimierz Leń SJ i Krzysztof Łaszcz SJ.

Dzień Jedności Slużby Liturgicznej

W Sobotę 22 listopada 2014r. mogliśmy uczestniczyć w Dniu Jedności Służby Liturgicznej. Najpierw Wspólnie z ministrantami z całej archidiecezji uczestniczyliśmy we Mszy Świętej w naszej Katedrze, a później zwiedzaliśmy seminarium :)

Więcej zdjęć i informacji można znaleźć na facebooku i naszej stronie archidiecezjalnej :)

Koncert Pieśni o Matce Bożej

W niedzielę, 9 listopada, po Mszy świętej o godz. 12:00, schola „Agnus” ze Zgierza, wykonała koncert „Pieśni o Matce Bożej”.

Dziękujemy za obecność, wspólną modlitwę i piękny Śpiew :)

I jeszcze kolejny fragment:

A kogo nie było niech żałuje...